Kaunas Kelionės su vaikais Naujienos Pamatyk!

Nemokamos pramogos vaikams Kaune

0,00 (0)
Turite būti prisijungę, jei norite įvertinti.

„Kelionės su vaikais“ Jums rekomenduoja įdomiausias ir smagiausias vietas su vaikais, kuriose galite laiką leisti nemokamai. Tai smagiausios žaidimų aikštelės, pasivaikščiojimo vietos. Taip pat viešosios erdvės, kurios tikrai patiks vaikams, o taip pat kurios pritaikytos maudynėms su vaikais. garantuojame, abejingų nepaliks ir vietos, kurias rekomenduojame dviračių mėgėjams.

ŽAIDIMŲ AIKŠTELĖS KAUNO CENTRE

Žaidimų aikštelė Soboro aikštėje

Gera plastikinė danga, kartais būna vėjuota. Visai šalia yra restoranas „Piano piano“, kur tėvai, jeigu nori ne tik prisėsti šalia ant suoliukų, bet ir atsigaivinti, tuo pačiu stebint vaikus. Truputį paėjus Laisvės alėja (pagal vaikų žaidimų matus – penkiasdešimt didelių 😉 yra „Casa del Pasta“, tikrai pritaikyta makaronų mėgėjams.

Ramybės parko žaidimų aikštelė

Tikrai didelė, įvairi aikštelė (priklauso šalia esančiai mokyklai, todėl pagrindiniai varteliai kartais būna uždaryti, tačiau nuo mokyklos pusės visada būna atviri). Tikrai didelė su daug atrakcijų, pavėsyje nuo saulės. 

Nemuno salojos žaidimų aikštelė

Visai naujai padaryta aikštelė, šalia yra ir suaugusiems pasportuoti. Pavasarį gražu ir tiesiog prasieiti prie Nemuno dėl gėlių gausos/sakurų.

Muzikinio teatro sodelio aikštelė

Šiuo metu renovuojama, tačiau giliau yra dar viena mažutė aikštelė, įlindus prie restorano „Bajorkiemis“. Tačiau ji labiau orientuota į mažesnius vaikus

Santakos žaidimų aikštelė

Viena žaidimų aikštelė yra arčiau pilies prie Nemuno (dengta akmenukais, todėl didesnė galimybė susižaloti, tačiau vaikams taip pat patinka tuos akmenukus dėlioti 🙂 ir dar viena nauja kitoje pusėje Jono Pauliaus II aikštės (arčiau Vytauto bažnyčios amfiteatro) šią vasarą tik atidaryta (su batutais ir pan.)

ĮDOMIOS VIETOS

Vienybės aikštė

Karštomis dienomis vaikai be galo mėgsta lakstyti tarp šokančių fontanų arba leistis kaskadiniu upeliu. Vyresnieji savo jėgas išbando su paspirtukais/dviračiais/riedlentėm – ten reljefas specialiai tam pritaikytas. (Rimtesni riedlenčių mėgėjai dažniausiai renkasi atskiroj erdvėj netoli Santakos/Vytauto bažnyčios amfiteatro). Vienybės aikštėje veikia keli restoranai ir kavinės.

Santakos aikštė

Vaikai, be žaidimų aikštelių, Kauno pilies, Vyčio paminklo, kažkodėl visada sustoja pasižiūrėti robotukų žoliapjovių, kaip jie kabarojasi tais šlaitais bepjaudami veją, matyt kažkoks hipnotizuojantis reikalas. Ir tiems kas turi valdomas mašinėles/keturračius (truputį rimtesnio lygio), tai Kauno pilies grioviai nuostabiai tarnauja kaip puiki trąsa išbandyti jų galimybes (nemažai entuziastų susirenka). 

Kiemo galerija

Dėl nuotraukų galima aplankyti Ožeškienės g. esančią Kiemo galeriją. Tikrai įdomi vieta. Vaikams tikrai įdomi vieta. Prieš daugiau nei dešimtmetį į namą šiame kieme atsikraustęs menininkas Vytenis Jakas pastebėjo, kad kaimynai susvetimėję ir pamiršę bendrą kiemo praeitį. Čia gyvenusių žydų šeimų nuotraukas ėmęs perkėlinėti ant sienų V. Jakas sulaukė didelio palaikymo. Kieme vienas po kito randasi ir kiti objektai, savo pėdsakus palieka vis nauji menininkai, čia vyksta kaimynų šventės, nuolat užsuka turistai. 

Žaliakalnis

Iš centro (Putvinskio g.) link Prisikėlimo bažnyčios galima keltis funikulieriumi. Unikali patirtis, nes tokio daugiau jau niekur nerasi (mokama, tačiau kaina tikrai simbolinė). Nusiteikit – važiuodamas jis traška braška, nuo vaizdo kvapo tikrai neužims, tačiau negali sakyti praėjusio šimtmečio atmosferą perteikia puikiai. 

Ąžuolyno parkas

Ąžuolyne smagu pasivaikščioti, vėlgi yra skulptūrų, vaikų žaidimų aikštelių ir pan. Per jį perėjus ateinate į Zoologijos sodą (vienintelį tikrą Lietuvoje, tačiau dabar uždarytą rekonstrukcijai, kai atsidarys, manau, bus dar geriau, bet ir iki rekonstrukcijos buvo smagu ne tik po jį pasivaikščioti, bet ir prie narvų yra barkodai kuriuos nuskenavus gauni įdomų klausimą apie konkretų gyvūną ir surinkus tam tikrą teisingų atsakymų skaičių dalyvauji loterijoje ir gali laimėti prizą – įtariu, kad dalyvaujančių nebūdavo tiek daug, todėl kiek ėjom, tiek prizus pasiėmėme.

Pažaislis

Kylant į kalną (šalia stovėjimo aikštelės) yra padarytas visai neblogas paplūdimys, su persirengimo būdelėmis. Taip pat yra žaidimų aikštelė, krantas nuožulnus, vėjo dažniausiai nėra, smėliukas, tad vaikams puikiai tinka. 

Pats Pažaislis yra įspūdingas:  būna ekskursijos viduje arba tiesiog galima pasivaikštioti aplink arba įeiti į kiemelį prie bažnyčios (įėjimas pro kairėje pusėje esančias nedideles dureles, perėjus vieną kiemą ir durys kairėje jau į  pagrindinę aikštę). Šalia yra automobilių stovėjimo aikštelė iš jos galima patekti į „Monte Pacis“ restoraną.

Dar toliau pavažiavus miško keliukais (Pažaislį po dešine palikus) atvykstate į Jachtclubą. Ten galima pasivaikščioti, vaikams yra pripučiami batutai, sūpynės, galima išsinuomoti laivelį ir paplaukioti po Kauno marias, galima atsisėsti ir pavalgyti bežiūrint į vandenį arba bežaidžiančius vaikus. 

KITOS VIETOS KAUNE (maudynėms, pasivaikščiojimui, pasivažinėjimui dviračiu)

Panemunės šilas

Dažniausiai pasistatom mašiną Šančiuose prie Panemunės tilto ir tuomet keliaujam juo žemyn pėstute arba su dviračiais/paspirtukais (Tik vaikus būtina pristabdyti, nes nuolydis nemažas) ir tuomet važiuojam miško takeliais arba Panemune. Nuo Smetonos alėjos pusės yra vaikų žaidimų aikštelė, vieta žaisti krepšiniui. Žmonės maudosi tiek prie tilto, tiek prie žaidimų aikštelės. Žiemom ten važiuojam pažiūrėti gulbių. 

Lampėdžiai

Puiki vieta maudynėms. Yra du privažiavimai – vienas iš Raudondvario plento jau sukant į Aplinkelį po dešine puse. Yra mokamas įvažiavimas, taip ir vadinasi Lampėdžių paplūdyms. Ten sutvarkyta, yra persirengimo kabinos, tualetai. Yra kempingas. Netoli yra wake parkas (mėgstantiems dar toks yra AKADEMIJOJE)

Kitas Senasis pliažas – iš Raudondvario plento sukam į Kulautuvos g. ir ten gale gatvės laikomės dešiniau. Mes važiuojam link Uno parko, nes mano nuomone ten gražiausias smėlis, šalia yra žaidimų aikštelė.

Aleksotas

Aleksote yra botanikos sodas: gražu pasivaikščioti, yra vaikų žaidimų aikštelė su nučiuožimu užsikabinus.  Taip pat Aleksoto panorama į centrą (gražiausia vakare). 

O kokios mėgstamiausios Jūsų vietos Kaune. Kviečiame pasidalinti savo įspūdžiais Facebook grupėje.

Daugiau

Virš Kadagių slėnio Arlaviškėse

Lukas Kalkys

Antazavės dvaras prikeltas naujam gyvenimui

We love Lithuania

Struvės geodezinis lankas – pripažintas UNESCO, bet vis dar nežinomas Lietuvoje

Vilniaus širdyje trims Sostinės dienoms įsikurs Knygų aikštė

We love Lithuania

Kauno senamiestis, nušviestas pavasario saulės

Paulius Orinas

Kolekcinėse monetose – garsioji lietuviška pasaka „Eglė – žalčių karalienė“

Sekite turizmo, laisvalaikio ir kultūros naujienas mūsų socialiniuose tinkluose
Sėkmingai užprenumeruota.