Birštonas Naujienos Pamatyk!

Birštone startavo keleivinės laivybos sezonas

0,00 (0)
Turite būti prisijungę, jei norite įvertinti.

Savaitgalį Birštone oficialiai pradėtas keleivinės laivybos sezonas. Nuo šiol čia visą vasarą vyks reguliarūs apžvalginiai vienos ir dviejų valandų plaukimai Nemuno kilpų regioniniame parke didžiausiu kada nors čia kursavusiu laivu „Algirdas“.

Dar po savaitės numatytas reguliaraus maršruto Birštonas-Prienai-Birštonas startas, o gegužės pabaigoje Kaunas-Birštonas-Kaunas. Po metų yra planas pasiekti Alytų, o gal net ir Druskininkus.

Pernai atidaryta pirmoji didžiųjų keleivinių laivų prieplauka Birštone, prie kurios sėkmingai švartavosi 150 keleivinių vietų turintis „Algirdas“. Beje, nors atidaryta baigiantis sezonui, naujoji Birštono prieplauka sulaukė milžiniško pasisekimo ir tarp nuosavų laivų savininkų.

24m ilgio, 8 m pločio (200 kv. m) pontoninė Birštono prieplauka talpina 100 žmonių. Žiemą ji ilsėjosi Kauno marių senojoje prieplaukoje, o prieš savaitę laivu „Algirdas“ buvo atgabenta į Birštoną. Kelionė Nemunu iš Kauno truko net 10 valandų.

Nuo 2014 m. „Algirdas“ plukdo keleivius maršrutu Kaunas-Birštonas-Kaunas. Jo dėka kurortą jau aplankė 35 tūkstančiai turistų. Be abejonės, šis populiarus maršrutas išlieka. O turint didelių keleivinių laivų prieplauką, atsiranda galimybė pasiūlyti papildomas vandens pramogas Birštone.

Šalia prieplaukos veiks ir pramoginė laivyba. Skirta tiems, kas mėgsta greitį ir ekstremalų sportą. O nuo birželio, bendradarbiaujant su triatlono klubu „Team Ignite“, prieplaukoje ir jos prieigose bus rengiamos sveikatinimosi treniruotės: joga, dviračiai, bėgimas, BFT ir pan.

Daugiau

Baigtas restauruoti istorinis Kauno kareivinių pastatas

Stintelių žvejyba Lūšių ežere – kultūros paveldo vertybė

We love Lithuania

Šiaulių Chaimo Frenkelio vilos parke – Charlie Chaplin filmas, muzika ir dainos

Žaliūkių malūnininko sodyboje – Žolinių šventė

Šventinis Vilnius (nuotraukų galerija)

Iliuzijų namas „Eureka“ – magiškos paslaptys ir fizikos dėsniai Palangos centre

We love Lithuania
Sekite turizmo, laisvalaikio ir kultūros naujienas mūsų socialiniuose tinkluose
Sėkmingai užprenumeruota.
Sekite turizmo, laisvalaikio ir kultūros naujienas mūsų socialiniuose tinkluose
Sėkmingai užprenumeruota.