Anykščiai Lankytinos vietos Anykščiuose Naujienos Pamatyk!

Anykščiuose atidarytas kukurūzų labirintas

0,00 (0)
Turite būti prisijungę, jei norite įvertinti.

Rugpjūčio 10 d. atidarytas didžiausias Labirintų parko labirintas – Kukurūzų labirintas! Kaip ir visos parko pramogos, taip ir šis labirintas yra įskaičiuotas į bilieto kainą. Tad atvykus su šeima pasiruoškite čia pramogauti mažiausiai pusdienį!

Pradėkime nuo labirintų. Labirintų parke išsirangę yra net 10 skirtingų labirintų: 

  1. Pirštų labirintas, 
  2. Justelių labirintas, 
  3. Veidrodžių labirintas, 
  4. Energetinis labirintas, 
  5. Siaubo labirintas (jame dar yra trys interaktyvūs zombiai, kurie šiurpina kiekvieną užsukusį paklydėlį), 
  6. Lenktynių labirintas, 
  7. Apvalusis labirintas, 
  8. rekordininkas Didysis labirintas, 
  9. Kanapių labirintas
  10. populiarusis Kukurūzų labirintas. 

Ramesnio poilsio mėgėjams turime 9 takelių mini golfo aikštyną, dvi apžvalgos medyje aikšteles, tvenkinį pilną spalvingųjų Koi karpių, Pelėdos namą, kreivų veidrodžių kambarį, didžiausią Lietuvoje žaliųjų skulptūrų parką, milžinišką Pinokio skulptūrą, didžiuosius šachmatus, didžiąsias šaškes bei Jenga žaidimą. Muzikaliųjų laukia lauko muzikos instrumentai, o fizikos mylėtojams – vandens siena ir interaktyvi smėlio dėžė. Taip pat rasite dvi poilsio zonas, bei nemokamą pikniko zoną.

Ekstremalių pojūčių ir aktyvių pramogų mylėtojams turime taip pat paruošę gausybę atrakcionų: vandens pagalvė, šokinėjimo pagalvė, šaudykla, dvi padangų nusileidimo trasos, vaikiška laipynių trasa, vandens mūšio valtelės, Bumper mašinėlės, 180 kvadratinių metrų batutas, kosmoso laiveliai, Rups atrakcionas, taip pat yra įrengta ir krepšinio aikštelė.

Mažiesiems parko lankytojams yra įrengta didelė vaikų žaidimų aikštelė, Safari traukinukas ir vaikystės nostalgijas kelianti Vaikiška karuselė.

Kai šitiek pramogų – būtina pasistiprinti ir papildyti energijos atsargas! Šiam tikslui Jūsų laukia greito maisto užgandinė, bei Piceriją. Čia rasite gausų pasirinkimą įvairiausių užkandžių bei populiariausių skonų picas. Taip pat gausus įvairiausių, tiek karštų tiek šaltų gėrimų, pasirinkimas. O labiausiai užkaitę nuo pramogų gali atsivėsinti spalvingaisiais ir net smegenis šerkšnu aptraukiančiais šerbetais bei įvairių skonių ledais.

Parkas pilnu pajėgumu veiks iki pat rugsėjo 30 d. Daugiau informacijos ir kainas rasite www.labirintu-parkas.lt ir socialiniuose tinkluose https://www.facebook.com/labirintuparkas, https://www.instagram.com/labirintupramoguparkas/ 

Rekomenduojami VIDEO

Daugiau

Pažaislio muzikos festivalio unikali tradicija – pradėti vasarą su opera

We love Lithuania

Aplankykite Zarasų krašto medines bažnyčias

Vytauto kalnas Birštone laukia lankytojų

Odos apdirbimo amatai: kuo piktinosi ir be ko išsiversti negali miestiečiai?

We love Lithuania

Muziejų naktis Trakų pilyje

Neringos dviračių takas įgijo šeimininką

Sekite turizmo, laisvalaikio ir kultūros naujienas mūsų socialiniuose tinkluose
Sėkmingai užprenumeruota.
Sekite turizmo, laisvalaikio ir kultūros naujienas mūsų socialiniuose tinkluose
Sėkmingai užprenumeruota.
"CMP"