Naujienos Uncategorized

Valentino dienos dovanų žemėlapis

0,00 (0)
Turite būti prisijungę, jei norite įvertinti.

Kaip garsiausiai pasakyti MYLIU? Tikrai nebūtina šūkauti (nors galima), tai padaryti galite ryškiai ir įsimintinai. Štai – geriausių Valentino dienos dovanų žemėlapis, kuriame kelią į meilę ras kiekvienas.

Namelis medyje Treehouse Gabalėlis dangaus – kviečia patirti nepamirštamą nuotykį gamtoje

Namelis medyje „Gabalėlis dangaus” – tai mažas, labai jaukus namelis medyje dviems Lietuvos viduryje, netoli Kauno. Nustebinkite savo antrąją pusę ir nuvykite ten, kur Jūsų niekas nematys, saugos Jūsų paslaptis ir kvies patirti nepamirštamą nuotykį. Pasiilgote gamtos? Norite romantiško pabėgimo? O gal nuo vaikystės svajojote pagyventi tikrame namelyje medyje? Romantika laukia Jūsų.

Vakare užsikūrę kubilą mėgausitės karšto vandens malonumais po žvaigždėtu dangumi, o rytais terasoje gerdami kavą klausysitės paukščių dainų. Namelyje rasite viską, ko reikia patogiam poilsiui – dušas, karštas vanduo, rankšluosčiai ir chalatai, tualetas, virtuvėlė su būtiniausia įranga, šaldytuvu ir net kavos aparatu bei skoningai įrengtas miegamasis su patogia lova ir tiesiog fantastišku vaizdas į mišką pro milžinišką langą. Bekontaktis aptarnavimas.

Rezervuoti namelį galite ČIA
Facebook Treehouse Gabalėlis dangaus
Treehouse Gabalėlis dangaus tinklalapis
+37068079000
Aleksandruvkos km., Kaišiadorių r.

Meating Room – tobula vieta vakarienei žvakių šviesoje Vilniuje

Meating Room restoranas įsikūręs Vilniuje, pačiame miesto centre, Vilniaus g. 18. Tai tobula vieta Valentino dienos vakarienei žvakių šviesoje. Meniu rasite ne tik platų sultingųjų Pietų Amerikos jautienos steikų pasirinkimą, bet ir burrata salotas, tartarą, burgerius ir kitus europietiškos virtuvės patiekalus.

Restorano širdis – didžiulis kokteilių baras, su profesionalų atrinkta plačia gėrimų korta. Kiekviena pora ras savo tobulą gėrimą romantiškiausiam metų vakarui. Intymus žvakių apšvietimas sukurs jaukią bei romantišką atmosferą. Rekomenduojame staliuką rezervuoti iš anksto – vietos čia sparčiai tirpsta!

Rezervuoti staliukus galite ČIA
Facebook Meating Room Vilnius
Instagram Meating Room Vilnius
Meating Room tinklalapis

+37067949343, meatingroomvilnius@gmail.com

Vanilės namai Food & Wine Klaipėdoje – dovanokite meilę

Meilė nežino ribos, neturi jokių sienų ir tikėjimo…  Meilė nėra kažkur, meilė yra kiekviename mūsų. Ir tai – didžiausia meilės paslaptis! Vanilės namai Food & Wine ypatingai Meilės dienai siūlo pasakyti MYLIU:

  • Romantišką degustacinę vakarienę dviems
  • Romantiškam vakarui pasodrinti – Šv. Valentino desertų degustacinę dėžutę išsinešimui dviems
  • Rafinuoto skonio saldūs rinkiniai ir desertai JAI ir JAM
  • Elegantiški prancūziški tortai .

Mylimoms ir mylintiems… Užsakymai, staliukų rezervacija tel. +37061202010, +37064640616, el. paštu info@vanilesnamai.lt

Facebook Vanilės namai
Instagram vanilesnamai
Vanilės namai tinklalapis
H. Manto g. 3, Klaipėda

Cabin Stories – nameliai dviems netoli Vilniaus Jūsų istorijoms

Cabin Stories namelių parkas įsikūręs vos 30 km nuo Vilniaus, miškų ir pievų apsuptyje. Tai jauki oazė, leidžianti pasprukti nuo miesto į gydančią ramybę, poilsį ir gamtą. Šeši, 25 kv.m ploto nameliai su privačiomis terasomis, vonios kambariu ir virtuvėle laukia Jūsų trumpoms atostogoms, artumui gamtos apsuptyje, saulės lydintiems pokalbiams ir romantiškam buvimui dviese.

Kiekvieno namelio terasoje yra erdvi sūkurinė vonia, kurioje šiltais burbuliukais smagu mėgautis tiek vasarą, tiek žiemą. Poilsį ir malonų laiką drauge praturtins ir gardus maistas, tiesiai iš sostinėje įsikūrusio aukštos kokybės restorano. Pusryčiams ir pietums Jūsų lauks sotūs šaltieji užkandžiai, o vakarienei –  patiekalas dviems, kurį reikės išsikepti patiems lauke esančioje kepsninėje ar keptuvėje. Vegetarų lauks gardus dienos pasiūlymas. Dar gilesniam atsipalaidavimui siūlomos profesionalių masažuotojų paslaugos, kurie atvyks į svečių namelį atlikti atpalaiduojančio ir balansuojančio energiją masažo.
Pabėgimui tik dviese su pačiais artimiausiais, romantiškam poilsiui ir ramybei bei Jūsų jaukioms istorijoms – Cabin Stories.

Facebook Cabin Stories
Instagram cabinstories
Cabin Stories tinklalapis

Pokalbių gidas – kokybiškam, intymiam poros laikui kartu

Puikus pokalbis visuomet prasideda nuo tinkamo klausimo. Pokalbių gido komunikaciniuose žaidimuose jų net 100. Klausimų kortelės poroms leis žaismingai leistis į prasmingus pokalbius dviese, kartu fantazuoti, dalintis išgyvenimais, svajonėmis ir jausmais. Pokalbiai yra tai, kas padeda stiprinti ryšį ir artumo jausmą.

Komunikacinis žaidimas naujoms poroms “Noriu tave išgirsti” pasirodė dar 2020 m. Klausimai suformuluoti taip, kad skatintų diskusiją ir atvirumą, todėl visai nesvarbu ar žaidžiama tiesiog dėl smalsumo, pasimatymo metu ar bandant atviriau pažvelgti į temas, kuriomis įprastai sunku kalbėti.

Ilgiau santykyje esančioms poroms “Noriu mus atrasti” – su laiku poros santykiui vis keičiantis ir išgyvenant skirtingus etapus, siekiant išlaikyti artimumą, jį balansuoti su aistra ir žaismingumu, svarbu ieškoti būdų leidžiančių atrasti vienas kitą iš naujo. Šis komunikacinis žaidimas sukurtas padėti tyrinėti save ir poros santykį, bei pagilinti tarpusavio ryšį porose, esančioms kartu jau ilgesnį laiką.

Atviri, intriguojantys ar žaismingi? Pasirinkite, kokius klausimus norėtumėte užduoti ir į kokius ryžtumėtės atsakyti patys. Klausimų kortelės kuria neutralią aplinką atviriems pokalbiams, o skirtingos kategorijos leidžia nuspręsti kiek giliai į vienas kito pažinimą norite nerti.

Komunikacinius žaidimus poroms įsigykite ČIA
Pokalbių gido tinklalapis
Pokalbių gido Facebook
Pokalbių gido Instagram
el. p.: labas@pokalbiugidas.lt

Restoranas grás ir Žilvinas Hotel Palanga kviečia dovanoti nepamirštamas akimirkas drauge pajūryje

Restoranas grás meilės dieną kviečia sutikti skambant romantiškai akustinei muzikai ir besigardžiuojant su meile gamintu išskirtiniu maistu. Visus svečius, užsisakiusius patiekalų iš meniu, vaišinsime burbuliukų taure bei ypatingu mūsų šefo komplimentu. O ieškantiems ilgesnio pabėgimo dviese, Žilvinas Hotel Palanga paruošė ypatingą pasiūlymą visam vasario-meilės mėnesiui. Apsistokite erdviuose 2 kambarių apartamentuose, mėgaukitės putojančiu pasitikimo vynu, burnoje tirpstančiais pusryčiais ir atpalaiduojančios SPA procedūromis. Kaina tik nuo 119 Eur.

Nepamirškite parodyti meilės savo brangiam žmogui – mylimajai, mamai, tėčiui ar kitam artimajam. Paverskite šią dieną iš tiesų ypatinga.

Žilvinas Hotel Palanga Facebook
Žilvinas Hotel Palanga Instagram
Žilvinas Hotel Palanga tinklalapis
+37061497788, info@zilvinashotel.lt

Santykių dirbtuvės poroms Jūsų namuose – Žinau Tave kaip nuluptąsu dovana

Ar norite stiprinti savo santykius ir geriau suprasti savo partnerį (-ę)? Whatansu santykių stiprinimo dirbtuves poroms jau atrado ne vienas.

Dirbtuvės skirtos savarankiškam darbui – kiekviena užduotis turi savo video paaiškinimą bei reikalingų priemonių sąrašą. Dirbtuvėse laukia užduotys, skirtos atvirumui ir nuoširdumui santykiuose skatinti bei naujam vienas kito supratimui ir pažinimui. Užduotims tereikia ramios vietos, paskirti laiko, kai galėsite niekur neskubėti. 4 lektoriai, 8 užduotys, +12 val. laiko tik JUDVIEMS – atlikę šias dirbtuves tikrai galėsite pajausti, jog savo Žmogų žinote kaip nuluptą. Dirbtuvėms papildyti – dovanojame pokalbių korteles „108 klausimai poroms“.

Norite daugiau? Porų savaitgalis– nepamirštamas nuotykis dviems! Čiaatgausite pasitikėjimą, komunikaciją, džiaugsmą ir susižavėjimą vienas kitu. Savaitgalyje Jus lydės legendinis trio – Vaidas Arvasevičius bei Jurga ir Mindaugas Vidugiriai.

Whatansu tinklalapis
Whatansu Facebook
Whatansu Instagram

Belvilis – Jūsų meilės istorija ir kokybiškas poilsis Molėtų gamtos apsuptyje

Belvilis Hotel – šviesos ir gryno oro kupinas poilsio kompleksas Molėtų rajone jaukiai įsikūręs ant nuostabaus grožio Bebrusų ežero kranto. Tai puikus pasirinkimas mėgstantiems komfortabilų laisvalaikį ir romantišką aplinką. Dovanokite sau arba mylimam žmogui pabėgimą nuo kasdieninių rūpesčių ir sustojimą momente viešbutyje Belvilis Hotel.

Gamtos viešbutis siūlo romantiškas ir jaukias atostogas pasirinktame standartinio ar liukso klasės kambariuose, taip pat privačiuose nameliuose su židiniu, erdviomis svetainėmis, virtuvėle pilnavertiškam poilsiui.

Prie bet kurio apgyvendinimo tipo taip pat yra įskaičiuoti sotūs pusryčiai, apsilankymas baseinų bei pirčių zonoje, pasivaikščiojimas šiaurietiškomis lazdomis arba slidėmis. Papildomai galima įsigyti viso kūno ar veido masažus bei rezervuoti staliuką viešbučio restorane romantiškai vakarienei.

Belvilis Hotel tinklalapis
Belvilis Hotel Facebook

Belvilis Hotel Instagram
+37065255500, el.p: belvilis@belvilis.lt

MOS LOFT- patirkite poilsio džiaugsmą Kaune

Dabartiniame gyvenime visi skubame ir lekiame, nes… norime suspėti gyventi. MOS LOFT jaukioje studijoje laikas sustoja – egzistuoja tik malonūs pojūčiai. Čia apjungiamos žinios, praktika bei holistinis požiūris į žmogaus grožį bei sveikatą. MOS -mokslas, oda, sveikata.

Galite rinktis kūno procedūras, SPA procedūras su mineralų vonia, veido procedūras, manikiūrą bei pedikiūrą, veido bei kūno masažus, makiažą ar antakių ir blakstienų procedūras. Patirkite poilsio džiaugsmą ir užsukite į Mos Loft grožio studiją.

Grožio studija įsikūrusi Kauno centre, Varnių g., kurioje dirba kvalifikuotos grožio meistrės, nuolat gilinančios žinias ir keliančios kvalifikaciją. Paslaugų spektras labai platus.

MOS LOFT tinklalapis
MOS LOFT Facebook
MOS LOFT Instagram

Linkime visiems meilės!

Remiamas turinys

Rekomenduojami VIDEO

Daugiau

Skaitytojų laukia atsinaujinusi Kauno Vinco Kudirkos viešoji biblioteka

We love Lithuania

Liepkalnyje jau prasidėjo žiema. Šeštadienį pradės slidinėjimo sezoną

Slidinėjimo trasos Lietuvoje atidarytos

We love Lithuania

Sutartinių maratonas „Suburtynė“

We love Lithuania

Kretingos saulės laikrodis įrašytas į Lietuvos išskirtinių pasiekimų knygą

We love Lithuania

Klaipėda ieško Kalėdų eglės

Sekite turizmo, laisvalaikio ir kultūros naujienas mūsų socialiniuose tinkluose
Sėkmingai užprenumeruota.
Sekite turizmo, laisvalaikio ir kultūros naujienas mūsų socialiniuose tinkluose
Sėkmingai užprenumeruota.
"CMP"