Kelionės užsienyje Naujienos Pamatyk!

Kelionė į kontrastų kupiną Bankoką

0,00 (0)
Turite būti prisijungę, jei norite įvertinti.

Populiariausia atostogų kryptis Pietryčių Azijoje – Tailandas – hipnotizuoja keliautojus auksu blizgančiomis šventyklomis, svajingais paplūdimiais, atogrąžų kraštovaizdžiu ir skonių kupina virtuve. Tad siūlydami apsilankyti Tailando sostinę Bankoką gal ir nenustebinsime. Tačiau! Kai kurie pasaulio miestai yra tokie ikoniški, kad kelionės juose niekada netaps banalios. O Bankokas – vienas tokių. Begaliniai kontrastai tarp meditacijos tyla persismelkusių budistinių šventyklų ir dūzgiančio naktinio gyvenimo. Tarp dangų remiančių dangoraižių ir gyvybe trykštančių turgelių. Tarp blizgančių rooftop barų ir gatvės virtuvės šedevrų. Tarp klišinių turistinių vietų ir ryškios pogrindinės menų scenos. Bankokas toks gyvas – kosmopolitiškas, bet kartu, savitas ir autentiškas, dėl to nepaliaujantis stebinti, kad ir kelintą kartą čia lankytumeisi.

Žemiau kviečiame susipažinti su rekomendacijomis, ką pamatyti ir patirti atvykus į Bankoką tiesiog būtina!

JJ Green naktinis turgus

JJ Green naktinis turgus, ko gero, kiekvieno keliautojo-hipsterio svajonė ir tinkamiausia vieta rasti unikalių, vienetinių suvenyrų. Jau nekalbant apie tai, kokia egzotika keliauti į turgų vėlyvą vakarą, o ne ankstyvą rytą, kaip kad daugelis esame patyrę vaikystėje. Kitaip nei visai netoliese esančiame Chatuchak turguje, JJ Green atmosfera kur kas labiau „atsipūtusi“ ir bohemiška, kadangi čia – pusiau sendaikčių turgus, pusiau populiari ir gyvybinga gėrimų vietelė. JJ Green turguje geriausia lankytis nuo ketvirtadienio iki sekmadienio vakaro, maždaug nuo 17:00 iki vidurnakčio. Nors savaitgaliais, kai turgus pats judriausias, daugelis barų veikia ir gerokai po vidurnakčio.

Plaukiojantis Khlong Lat Mayom turgus

Kadangi tokie neįtikėtinai unikalūs turgeliai yra Bankoko vizitinė kortelė, rekomendacijas pratęsiame su plaukiojančiu Khlong Lat Mayom turgumi. Turguje ant vandens galėsite įsigyti įvairių užkandžių, desertų, augalų, drabužių ir įvairių suvenyrų. Apsipirkti čia galite užsisakę ekskursiją laivu Bang Ramat kanalu. Patikėkite, ši patirtis tiesiog būtina viešint Bankoke! Turgus veikia savaitgaliais nuo 8 val. iki 17 val.

Gatvės maisto atradimai

Bankokas neabejotinai yra vienas iš geriausių miestų atrasti nuostabią Pietryčių Azijos gatvės maisto kultūrą. Todėl lankydamiesi čia tiesiog privalote užsukti į keletą žymiausių Bankoko gatvės maisto taškų ir pamaloninti savo skonio receptorius naujais potyriais. Pasirinkimas platus: nuo lakštinių makaronų iki jūrų gėrybių. Naujų skonių Bankoke ieškokite Bang Lamohu (veikia nuo ryto iki popiet), Yaowarat (veikia nuo vakaro iki nakties), Silom (veikia visą dieną), Pratunam (veikia nuo vakaro iki nakties).

Tailandietiškas boksas

Dar vienas dalykas, kuriuo garsėja Rytai – kovos menai. Ne išimtis ir Tailandas, turintis net specifinę tailandietiško bokso rūšį Muay Thai. Tai kaipgi atostogaujant Bankoke nepažiūrėti bent vieno Muay Thai mačo? Geriausios vietos tam – Rajadamnern arba Lumpinee bokso arenos. Na, o jei stebint, kas vyksta ringe, kils noras išbandyti ir patiems, tai galite padaryti vienoje iš daugelio Muay Thai mokyklų, veikiančių Bankoke.

Ieškantiems visiškos autentikos

Kartais keliaujant taip norisi ištrūkti iš populiarių turistinių maršrutų ir pajusti tikrąją vietos dvasią, pagyventi tuo, kuo gyvena vietiniai. Jei visose savo kelionės trokštate autentikos, Bankokas siūlo unikalias galimybes patirti, ką reiškia būti čionykščiu gyventoju. Išbandykite patyriminį turizmą ir pavakarieniaukite, o gal net apsistokite pas vietinius žmones! Taip pat kartu padirbėkite ryžių plantacijoje, pasimokykite batikos ir tailandietiškos virtuvės paslapčių iš Bankoko gyventojų.

Didžiųjų rūmų kompleksas

Tikras Bankoko brangakmenis – auksu tviskantis, Didžiųjų rūmų kompleksas. Anksčiau čia gyveno karališkoji Tailando šeima, tačiau šiuo metu rūmai naudojami valstybės reikmėms. Didžiųjų rūmų kompleksui priklauso ir Wat Phra Kaeo šventykla, kurioje yra garsusis Smaragdinio Budos atvaizdas, prie kurio prisiliesti gali tik Tailando karalius! Wat Phra Kaeo šventykla yra pagrindinė budistinė Tailando šventykla, kurios religinę svarbą būtų galima prilyginti Paryžiaus Dievo Motinos katedrai. Šventyklos, kaip ir viso rūmų komplekso, fasadą ir interjerą puošia daugybė freskų, skulptūrų, mozaikų ir kitų dekoratyvių architektūros elementų. Būdami Bankoke nepraleiskite progos čia apsilankyti, tačiau atminkite, kad lankytojai privalo dėvėti pagarbią aprangą.

Jei keliaujate atostogų į Tailandą pirmą kartą, šalies sostinė Bankokas privalo būti Jūsų lankomų miestų, salų sąraše. Šiame mieste įdomių veiklų ras tiek suaugusieji, tiek keliaujantys su šeima mokinių atostogų metu. O jei vykstate atostogų į Tailando kurortines vietas, dažnai skrydžio persėdimas vyks Bankoke, tad su šiuo įspūdingu miestu tikrai susitiksite. Norintiems keliauti – kelionę padės įgyvendinti Estravel kelionių ekspertų komanda.

Partnerio turinys

Rekomenduojami VIDEO

Daugiau

Einšteiną stoties rajone nupiešęs EttoJa: „Gatvės menu siekiu kurti naują istoriją“

Gyvūnų karalystės miego laiko amplitudė plati: nuo 2 iki 16 valandų per parą

Palangos kino teatras „Naglis“ kyla naujam gyvenimui – taps regioninė filmoteka

Utenoje, Žydų gatvėje, atidengta lentelė su gatvės pavadinimu  jidiš ir hebrajų kalbomis

Specialus Jurgos koncertas „Nebijok“ – rytoj tiesiogiai iš Šv. Kotrynos bažnyčios

Birštone – oro balionų čempionatas

We love Lithuania
Sekite turizmo, laisvalaikio ir kultūros naujienas mūsų socialiniuose tinkluose
Sėkmingai užprenumeruota.
Sekite turizmo, laisvalaikio ir kultūros naujienas mūsų socialiniuose tinkluose
Sėkmingai užprenumeruota.
"CMP"