Naujienos Pamatyk! Plungė

Plungėje – Kalėdų laukimo nuotaika

0,00 (0)
Turite būti prisijungę, jei norite įvertinti.

Tęsiant tradicijas šį gruodį Plungė nusimes kasdienį rūbą ir išradingų žmonių dėka taps puošniu, spindinčiu Kalėdų laukimo miestu. Miesto gyventojai, įstaigų, organizacijų darbuotojai kviečiami padabinti savo langus, lauko erdves ir kiemus. Kaip ir kasmet, originaliausios pastangos bus įvertintos.

Vaikų džiaugsmui nuo lapkričio pabaigos kunigaikščio Mykolo Oginskio rūmuose veikia Kalėdų Senelio rezidencija, o suaugusieji taip pat kviečiami rūmuose praleisti kalėdinę popietę ir paskanauti poniškų desertų.

Gruodį eglutės įžiebimo šventės vyks ir Plungės rajono miesteliuose ir gyvenvietėse, savose bendruomenėse. Žemaitės memorialiniame muziejuje Bukantėje rengiamas adventinis vakaras „Po gruodžio žvaigždėm“, Platelių dvaro sodyboje, amatų centre, pamokys, kaip nusimegzti pirštines, floristai jau kviečia į kalėdinių vainikų dirbtuves, o Plungės Mykolo Oginskio meno mokyklos mokiniai ir mokytojai – į nuotaikingą koncertą visuomenei.

Plungės turizmo informacijos centras ragina neskubant pasivaikščioti su gidais po kalėdinį Plungės miestą ir aplankyti vietas, kuriose gyveno garsūs žmonės. Kiekvienos ekskursijos pabaigoje lauks saldi medaus ir kitų bičių produktų degustacija.

Šiemet Plungės kultūros centre planuojamas tradicinis šventinis koncertas visai šeimai („Kalėdos kelyje“) numatytas ne Kalėdų rytą, o gruodžio 23-ąją, tradicinis kamerinis vakaras „Senuosius palydint“ vyks kaip įprasta – gruodžio 29-osios vakarą.

Kviečiame pasidžiaugti puošniu Plungės miestu, aktyviai dalyvauti renginiuose, prisidėti prie miesto puošybos ir gera nuotaika praskaidrinti žiemos švenčių laukimą.

Plungės rajono savivaldybės administracijos inf.

Daugiau

Tarptautinis šokio festivalis „Pėdos“ Anykščiai 2022

We love Lithuania

Liudviko Rėzos kultūros centre atidaroma Antano Sutkaus nuotraukų paroda

Marcinkonių parapijos bažnyčia atnaujinta geros valios žmonių lėšomis

Užupio aikštė prie turgaus oficialiai pavadinta Tymo vardu

„Kino pavasario“ festivalis atkeliauja atsinaujinęs

Butrimonių fontanas uždaromas iki pavasario

Sekite turizmo, laisvalaikio ir kultūros naujienas mūsų socialiniuose tinkluose
Sėkmingai užprenumeruota.