Raimundas Kaminskas
Naujienos Pamatyk! Vilnius

Pagarba ir dėmesys – Lietuvos valstybės kūrėjams

0,00 (0)
Turite būti prisijungę, jei norite įvertinti.

2022 m. lapkričio 10 d. Vilniuje, Lietuvos gyventojų genocido ir rezistencijos tyrimo centro Tuskulėnų memorialo Konferencijų salėje vyko filmo „Senis prie jūros“ peržiūra, kurioje dalyvavo pirmasis atkurtos Lietuvos valstybės vadovas, profesorius Vytautas Landsbergis ir filmo režisierius Vytautas V.Landsbergis.

Pažymėtina, kad 2022 metų spalio 18-ą dieną profesoriui Vytautui Landsbergiui sukako 90 metų. Neseniai gražią sukaktį paminėjęs tik atvykęs garbus svečias buvo sutiktas dainomis. Ta proga daug teigiamų emocijų renginio dalyviams dovanojo ir žiūrovų ovacijų sulaukė generolo Povilo Plechavičiaus karių sąjungos Vilniaus rinktinės vyrų ansamlio atliekamos patriotinės dainos lietuvių ir ukrainiečių kalbomis. Šio kolektyvo meno vadovas leitenantas Vilius Grušnius. 

Nuotr.: Raimundo Kaminsko

Tai buvo jaukus ir šiltas vakaras, kuriame garbūs svečiai skaitė klasikų eilėraščius, ištraukas iš knygų apie profesorių, pirmąjį atkurtos Lietuvos valstybės vadovą Vytautą Landsbergį. Buvo nuoširdžiai kalbama apie meilę ir pasiaukojimą Tėvynei Lietuvai, jos aukščiausius idealus. 

Iškilią asmenybę su praėjusiu gimtadieniu pasveikino LGGRTC vadovas dr. A.Bubnys ir Okupacijų ir laisvės kovų muziejaus direktorius Remigijus Černius. Atminimui svečiui buvo įteiktos Centro išleistos istorinės atminties knygos. 

Nuotr.: Raimundo Kaminsko

Lietuvos gynybinius pajėgumus stiprinančių NVO koordinacinių tarybų atstovai pirmajam atkurtos Lietuvos valstybės vadovui, profesoriui Vytautui Landsbergiui sudainavo ,,Ilgiausių metų“. Ši sveikinimo daina salėje nepaliko abejingų. 

Renginyje dalyvavo LGGRTC generalinis direktorius dr. Arūnas Bubnys ir Centro darbuotojai, Lietuvos gynybinius pajėgumus stiprinančių NVO koordinacinės tarybos atstovai, visuomenininkai, vilniečiai ir kiti garbūs svečiai.

Po oficialios sveikinimų ir pokalbių renginio dalies, susirinkusiems buvo parodytas filmas ,,Senis prie jūros“. Režisierius Vytautas V. Landsbergis sukūrė filmą-portretą apie savo tėvą Vytautą Landsbergį jo 90-ojo gimtadienio proga. 

Nuotr.: Raimundo Kaminsko
Nuotr.: Raimundo Kaminsko

Daugiau

Istoriniame Kauno geležinkelio tunelyje – išskirtinis renginys

Radviliškyje turiningai paminėtas Radviliškio kautynių šimtmetis

Vėliava.

Lukas Bartkus

Vilnius žiemos patale

„Vaizduotės mokykla” – įdomiausia kūrybingumo stovykla

Kelionės su vaikais

Kartu mes – jėga!

Sekite turizmo, laisvalaikio ir kultūros naujienas mūsų socialiniuose tinkluose
Sėkmingai užprenumeruota.
Sekite turizmo, laisvalaikio ir kultūros naujienas mūsų socialiniuose tinkluose
Sėkmingai užprenumeruota.