Naujienos

Geriausios dovanos Kalėdoms JAM

0,00 (0)
Turite būti prisijungę, jei norite įvertinti.

Niekaip negalite išrinkti kalėdinės dovanos vyrui, tėčiui ar kolegai? Dalinamės keliomis kalėdinių dovanų idėjomis vyrams, kurios pradžiugins kiekvieną.

 

SPALVOTOS KOJINĖS – KOJINIŲ PRENUMERATA VISIEMS METAMS

Spalvotos kojinės – su kiekvienu žingsniu spalvota istorija! Žengti pirmyn spalvotomis kojinėmis visuomet smagiau! Tai ypatingai spalvotų asmenybių bendruomenė, žingsniuojanti per gyvenimą spalvotomis kojinėmis!

Čia rasite itin originalias spalvotas kojines ryškioms asmenybėms pagal kiekvieno pomėgius – Ponas Karališkasis katinas, Žvejo identitetas, Futbolo fanas, Six packas, Kelionės ir svajonės bei daug daug kitų spalvotų kojinių.

Galėsite įsigyti ne tik porą kojinių, bet netgi visą kojinių prenumeratą – 3, 6, 9 ar 12 mėnesių ar dovanų kuponus. Išties puiku tiems, kurių kojinės dažnai mėgsta kažkur pasiklysti! Tiesa, čia galite užsisakyti ir individualaus dizaino kojines – komanda sukurs vienetines kojines tik Jums!

Spalvotos kojinės – tik maža detalė garderobe, tačiau kiekviena smulkmena, pradedant manieromis, baigiant kojinėmis, tampa mūsų asmenybės dalimi. Spalvotos kojinės – kupini drąsos ir spalvingų minčių apie ateitį, tam, kad kasdien sukurtume po istoriją. Jie šlovina individualizmą ir įvairovę, vertina kokybę ir keliauja iš vien su nuotykiais.

Davanų kuponus ir kojinių prenumeratą galite įsigyti ČIA
Spalvotos kojinės tinklalapis
Spalvotos kojinės Facebook
Spalvotos kojinės Istagram

 

ARMIJAI IR CIVILIAMS – VYRŲ LAIMĖS NAMAI

Ieškote originalios ir išskirtinės dovanos turistams, medžiotojams, žvejams ar aktyvaus laisvalaikio mėgėjams? O gal praktiško aksesuaro kariams, pareigūnams ar spec. tarnybų darbuotojams?

Armijai ir civiliams siūlo išskirtines, aukštos kokybės dovanas laisvalaikiui, buičiai, darbui ir poilsiui ar dovanų kuponus. Šios dovanos galbūt netgi paskatins išbandyti naujas veiklas, leistis į senai suplanuotą žygį ar prisiminti savo pomėgius. Pradžiuginkite vyrus, padovanodami jiems praktišką, originalią ir vertingą dovaną!

Armijai ir civiliams – tai aukštos kokybės prekės, išsiskiriančios subtiliu dizainu, veržlumu, praktišku ir patogiu naudojimu. Daugiafunkciniai įrankiai, išgyvenimo priemonės, praktiški aksesuarai ir turistinis inventorius – viskas, ko gali prireikti aktyviam, veržliam ir stipriam žmogui!

„Leatherman“ daugiafunkcinis įrankis – solidi ir praktiška dovana tinkama kiekvienam vyrui. Universalus įrankis skirtas praktiškam naudojimui kasdienėje buityje, tarnyboje, darbe ar laisvalaikiui gamtoje. Jau daugiau kaip dvidešimt metų „Leatherman“ yra daugiafunkcinio įrankio sinonimas. Funkcionalumas, patikimumas ir ilgaamžiškumas – savybės, dėl kurių „Leatherman“ iki šiol yra vienintelis lyderis daugiafunkcinių įrankių gretose. Tai įrankis visam gyvnimui – „Leatherman“ produktams suteikiama besąlyginė 25 metų garantija!

Termosas ESBIT – universali ir praktiška dovana aktyvaus laisvalaikio mėgėjams, keliautojams ir lauke dirbantiems pareigūnams. Esbit termosas yra praktiškas sprendimas, prisitaikantis prie bet kokių oro sąlygų. Kompaktiškas termosas itin ilgai išlaiko gėrimo temperatūrą.

Šveicariškas kišeninis peilis „Victorinox“ – vardas, įrodęs savo vertę. „Victorinox“ kišeniniai peiliai visame pasaulyje žinomi kaip Šveicarijos armijos peiliai. 1884 m. Karl Elsener įsteigta „Victorinox AG“ jau 1891 m. pristatė pirmuosius peilius Šveicarijos kariuomenei. Šiandien Šveicarų kariuomenės peiliai išsiskiria tik jiems būdinga raudona rankena ir šveicariškuoju „Victorinox“ kryžiumi, kuris yra tapęs visame pasaulyje atpažįstamu aukštos kokybės ženklu.

Žibintuvėliai LEDLENSER – tai praktiška dovana medžiotojams, žvejams, kariams, naktinių žygių mėgėjams ir kiekvienam, kas savo veikloje susiduria su aklina tamsa. Ledlenser žibintuvėliai, tai naujausių technologijų ir vokiškos kokybės derinys. Tai galingas šviesos šaltinis bet kokiai veiklai tamsoje.

„Armijai ir civiliams“ dovanų kuponas

Rasti gerą dovaną net ir pačiam artimiausiam žmogui – gana sunki užduotis. Pvz., net ir tuomet, jei žinome, kad mūsų draugas domisi aktyviu turizmu, negalime būti tikri, kokia laisvalaikio prekė jam šiuo metu reikalinga. „Armijai ir civiliams“ dovanų kuponas – itin patogus sprendimas, kuris atitiks individualius poreikius. Tai viena patraukliausių ir populiariausių dovanų idėjų, pasižyminti praktiškumu ir plačiomis pritaikymo galimybėmis, t. y. su dovanu čekiu savo artimajam padėsite išsirinkti tai, ko jam labiausiai reikia. Priklausomai nuo poreikių, galite rinktis skirtingos vertės kuponą, kuriuo atsiskaityti galima tiek internetu, tiek visose „Armijai ir civiliams“ parduotuvėse Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje.

Dovanų kuponus galite užsisakyti ČIA
Armijai ir civiliams tinklalapyje

Armijai ir civiliams Facebook
Armijai ir civiliams Instagram
8-37 407755, el. p.: info@aic.lt

 

SHOOTING CLUB – NEPAMIRŠTAMAS NUOTYKIS ŠAUDYKLOJE

„Shooting Club“ šaudyklatai didžiausia šaudykla po atviru dangumi Baltijos šalyse, sukurta linksmam ir naudingam laiko praleidimui kartu. Čia galima šaudyti į skriejančias lėkšteles ar pasirinktą taikinį bei pajusti adrenalino protrūkį kartu su draugais.

Pramogos privalumas – sezoniškumo nebuvimas. Šaudykla prieinama ištisus metus, mat pramoga vyksta po stogu: svarbu tik tinkama apranga. Atsikvėpti galima šalia šaudyklos esančioje sodyboje – „Medžiotojų sostinė“. Čia galite pasimėgauti baseino, pirties malonumais bei pernakvoti su draugų kompanija.

„Shooting Club“ ir „Medžiotojų sostinė“ – tai šeimos verslas, sukurtas siekiant suderinti aktyvų ir ramų poilsį su šeima, draugais ar kolektyvu.

Dovanodami dovanų kuponą šaudymo pramogai – dovanosite emocijas ir laiką kartu.

Pramogas galite įsigyti ČIA
Shooting Club tinklalapis

Shooting Club Facebook
Shooting Club Instagram
+370 698 33059, el. p.: info@shootingclub.lt

Partnerių turinys

Daugiau

Neringos miesto šventės „Neringai – 60!“ programa

Vilnelėje prie Užupio atidengta nauja skulptūra

Atskleistos senojo Vilniaus paslaptys – visuomenei pristatomi senkapio Vilniuje, Bokšto gatvėje archeologiniai tyrimai

Kelmės krašto muziejus – virtualus turas

We love Lithuania

Marijampoliečiai išsaugotas kalėdines eglutes galės pasodinti eglučių skvere

Viso pasaulio Lietuva susitiks Vilniaus rotušės aikštėje

Sekite turizmo, laisvalaikio ir kultūros naujienas mūsų socialiniuose tinkluose
Sėkmingai užprenumeruota.
Sekite turizmo, laisvalaikio ir kultūros naujienas mūsų socialiniuose tinkluose
Sėkmingai užprenumeruota.